Fortuna Aplikace

Mobilní aplikace od Fortuny

Sázení je v dnešní době snadné. Nemusíte osobně chodit na pobočku, dokonce nemusíte ani sedět u počítače. Některé sázkové kanceláře umožňují sázení také přes mobilní aplikace. Jednou z nich je také Fortuna, jedna z předních sázkových kanceláří u nás.

Plnohodnotná nabídka v mobilní aplikaci Fortuna

S mobilní aplikací Fortuna si můžete vsadit na všechny události tak, jako byste byli na pobočce nebo v plné verzi webových stránek. Na svém displeji budete mít před sebou úplně stejnou nabídku včetně všech příležitostí. Pro větší přehlednost je k dispozici, tak jako i na webu, zjednodušená nabídka se základními sázkami na dané utkání – výhra/neprohra domácích, remíza a výhra/neprohra hostů s příslušnými kurzy. Zbytek nabídky uvidíte, jakmile rozkliknete detail vybrané události.

Sázky na všech platformách

Svět mobilních telefonů si mezi sebe rozdělují Apple a jeho iPhone a pak nespočet zařízení používající operační systém Android od Googlu. Pro oba dva systémy je aplikace dostupná. Uživatelé iPhonu budou potřebovat minimálně osmou generaci systému iOS, pro Android pak stačí minimálně verze 4.1. No a co když stále zůstáváte věrní systému Windows od Microsoftu, nebo z nějakého důvodu nemůžete či nechcete aplikaci ve svém telefonu mít? Pak je tu pro vás připravena plně mobilní verze plnohodnotných webových stránek, která počítá se zobrazením na menší obrazovce a je uzpůsobena tak, aby se i na takovém zařízení pohodlně ovládala.

Něco málo navíc

Všichni uživatelé telefonů s čtečkou otisku prstu budou jistě potěšeni, že otisk prstu lze nastavit místo hesla a urychlit si tak přihlašování. Puntičkáři, kteří nesází jen tak od oka, zase jistě uvítají kompletní podrobné statistiky pro dané utkání. Vsazené zápasy lze sledovat pomocí vizualizace Match Tracker, vybraná utkání jsou pak k dispozici jako živý obrazový přenos.